szkolenia-i-kursy-makijazu-permanentnego - Alicja Modrzyk

Esthetique Alicja Modrzyk
Przejdź do treści
Centrum szkoleń

Jeśli jesteś osobą bezrobotną lub chcesz zatrudnić pracownika z Urzędu Pracy to Twoje szkolenie z makijażu permanentnego może być bezpłatne! Takie szkolenia są finansowane z Urzędu Pracy. Zgłoś się do nas, a pomożemy Ci w załatwieniu wszystkich formalności i uzyskaniu dofinansowania. Instytut Zdrowia i Urody ESTHETIQUE jest instytucją szkoleniową wpisaną do Rejestru Instytucji Szkoleniowych.

Kurs makijażu permanentnego + Kurs wizażu i stylizacji – PROMOCJA 2 w 1!
Dla osób początkujących. Czas trwania: 3 dni (30 godzin lekcyjnych) Kursantka po ukończonym kursie otrzymuje certyfikat!

Szkolenia z makijażu permanentnego
prowadzi linergistka Alicja Modrzyk. Absolwentka Międzynarodowej Szkoły Makijażu Permanentnego w Niemczech. Posiada ona międzynarodową licencję na wykonywanie zabiegów makijażu permanentnego.
Kursy i szkolenia prowadzi już od 10 lat.
Osobiście wyszkoliła ponad 210 osób z całej Polski oraz z zagranicy: Szwajcarii, Niemiec, Anglii, Francji, Włoch, Irlandii, Portugalii, Czech, Norwegii czy Kanady. Jej uczniowie pracują w renomowanych Instytutach Zdrowia, SPA i gabinetach kosmetycznych na całym świecie.
Autorski program szkoleniowy
Alicji Modrzyk prowadzony indywidualnie dla każdej Kursantki został poddany certyfikacji. Każda Kursantka po odbyciu szkolenia otrzymuje
Certyfikat ukończenia seminarium z zakresu pigmentacji permanentnej
, który umożliwia jej wykonywanie zawodu linergistki.

Oferujemy 3-dniowe szkolenia
dla osób początkujących, które chcą nauczyć się nowego zawodu – Linergistki, jak również kursy doszkalające dla tych Pań, które chcą podwyższyć swoje dotychczasowe kwalifikacje z dziedziny wizażu, stylizacji oraz pigmentacji medycznej.
Każda Kursantka ma możliwość wykonania na sobie zabiegu makijażu permanentnego podczas szkolenia – GRATIS! Dziedzina kosmetyki upiększającej i makijażu permanentnego
rozwija się bardzo dynamicznie. Zawód linergisty jest zawodem przyszłości. W związku z rozwojem medycyny estetycznej zawód ten staje się coraz bardziej potrzebny, popularny i poszukiwany. Tym samym zwiększa się zapotrzebowanie na linergistki oraz
produkty do makijażu permanentnego
. Wychodzimy naprzeciw tym oczekiwaniom oferując pełen zakres szkoleń oraz szeroki asortyment wysokiej jakości produktów w konkurencyjnych cenach.
Dlaczego warto ukończyć kurs makijażu permanentnego w EStETIQUE?
Gwarantujemy profesjonalizm - Jesteśmy renomowanym Instytutem z wieloletnim doświadczeniem i profesjonalną kadrą.

Najwyższa jakość i bezpieczeństwo - Pracujemy w oparciu o najnowszą technikę i najwyższej jakości barwniki, które zawierają wyłącznie składniki pochodzenia mineralnego.

Pigmenty do makijażu permanentnego - których używamy są hypoalergiczne oraz nie zawierają stabilizatorów czy środków konserwujących.

Urządzenia do makijażu permanentnego - na których prowadzimy szkolenia i w które wyposażamy gabinety kosmetyczne oraz dermatologiczne to sprzęt najwyższej jakości.


Nagrody
Nasz aparat do makijażu permanentnego marki ALAMO został nagrodzony ZŁOTYM MEDALEM
Międzynarodowych Targów Poznańskich„Beauty Vision” w 2011 roku oraz ponownie rok później w 2012!!!

Barwniki do makijażu permanentnego
Również są laureatem ZŁOTEGO MEDALU Międzynarodowych Targów Poznańskich„Beauty Vision 2011″ oraz Targów „Beauty Award” w Niemczech!Różnorodność zastosowań Makijaż permanentny - którego nauczysz się wykonywać w naszym Instytucie doskonale upiększa, kamufluje defekty urody, poprawia powstałe z wiekiem niedoskonałości. Pozwala wyregulować nierówne kontury (np. ust lub brwi), zniwelować asymetrię, zatuszować odbarwienia na ciele czy wyretuszować blizny. Makijaż permanentny stosowany jest również w zabiegach paramedycznych (dla osób po chemioterapii czy mastektomii).

Przebieg zajęć - Seminaria szkoleniowe odbywają się wg wcześniej ustalonego planu nauczania. Organizator czyli Instytut Esthetique zapewnia wszystkie niezbędne materiały szkoleniowe w których zawarta jest cała wiedza teoretyczna z makijażu permanentnego.

Szkolenia z makijażu permanentnego brwi - prowadzimy metodą cienia oraz metodą włosa. Na jednym szkoleniu nauczysz się robić brwi permanentne na 2 sposoby.Podczas kursu korzystamy również z naszego sprzętu, barwników, igieł i znieczuleń.

Jak uczymy ? Szkolenia mogą być prowadzone idywidualnie dla jednej osoby lub w grupie dla 2-3 osób. Umożliwia nam to indywidualne podejście do każdej Kursantki. Tylko taki sposób edukacji zapewnia rzetelne zdobycie wiedzy zarówno teoretycznej jak i praktycznej. Nasze zajęcia prowadzone są z wykorzystaniem efektywnych oraz nowoczesnych technik multimedialnych wzbogaconych o praktyczne ćwiczenia gabinetowe.

Atmosfera szkoleń - Nasze szkolenia zawsze prowadzone są w miłej atmosferze. Jest czas na przyswajanie wiedzy oraz praktykę, jak również na żarty i anegdoty związane z zawodem linergistki.

Modelki - Podczas szkolenia zapewniamy od 4 do 8 Modelek, którym Kursantka samodzielnie wykona makijaż permanentny. Uczymy, praktykując.

Lunch - Nie można dobrze się uczyć, gdy jest się głodnym. Nasze Kursantki codziennie zapraszamy na lunch/obiad. My stawiamy  

Hotel - Przy zakupie urządzenia do makijażu permanentnego gwarantujemy Kursantce nocleg – GRATIS!

Certyfikaty - Szkolenie zakończone jest wręczeniem certyfikatu:
• Międzynarodowym Certyfikatem w języku polskim lub angielskim uprawniającym do wykonywania zabiegów makijażu permanentnego,

International - Istnieje możliwość odbycia szkolenia z makijażu permanentnego w języku angielskim jak również możliwość otrzymania certyfikatów w języku angielskim, niemieckim i francuskim.

Zakup sprzętu i akcesoriów - Podcza szkolenia Kursantki mają możliwość zakupienia sprzętu, barwników i akcesoriów w Instytucie Zdrowia i Urody Esthetique w bardzo preferencyjnych cenach!

Istnieje możliwość zakupu w leasingu lub na raty!

Gwarancja - Gwarantujemy Ci, że po naszym szkoleniu będziesz umiała absolutnie samodzielnie wykonywać makijaż permanentny!
Jeśli zainteresowałaś się naszym szkoleniem to skontaktuj się z nami i zapytaj o cenę.
Wyślij zapytanie, a otrzymasz szczegółowy plan seminarium szkoleniowego.
UWAGA!

Warunkiem udziału w szkoleniu jest niezwłoczna wpłata zadatku w wysokości 500 zł na poniższe Konta bankowe:

konto: Raiffeisen Bank 63 1750 1019 0000 0000 1228 7933

Jako tytuł przelewu proszę podać imię i nazwisko Kursantki oraz dokładną datę rozpoczęcia szkolenia np: „Anna Kowalska – 29 lipiec 2014″

Wpłata zadatku jest równoznaczna z rezerwacją miejsca na szkoleniu i w przypadku rezygnacji ze szkolenia lub nie stawieniu się na nim – przepada.

Numer konta dla wpłat z zagranicy:

Kod BIC/SWIFT: RCBWPLPW Raiffeisen Bank PL63 1750 1019 0000 0000 1228 7933
Formularz zgłoszenia


    
Terminy szkoleń na 2018r.
Szkolenie
    

makijaż permanentny 20 godz.
    

makijaz perm metoda wlosa
    
kursy indywidualne
MiesiącODDO

Styczeń2931

Luty262801.0222.02
Marzec192114.0328.03
Kwiecień16184.0418.04
Maj141609.0523.05
Czerwiec111306.0627.06
Lipiec161811.0725.07
Sierpień6808.0822.08
Wrzesień101205.0919.09
Październik81003.1024.10
Listopad121407.1121.11
Grudzień35

05.12
Program kursu z makijażu permanentnego, wizażu i  depilacji laserowej jest programem autorskim, stanowi własność intelektualną Instytutu Zdrowia i Urody Esthetique  i jako taki podlega ochronie zgodnie z ustawą o „Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych” z dnia 4.02.1994 r. Dz. U. nr 24 poz. 83 z późniejszymi zmianami. Wszelkie prawa zastrzeżone. Zakaz kopiowania części lub całości tekstu programów szkoleniowych i opisów.


KURS Z DEPILACJI LASEROWEJ DLA KOSMETOLOGÓW
Po ukończeniu kursu laserem diodowym LIGHT SHEER otrzymujesz  certyfikat  zdobytych umiejętności w języku polskim i angielskim. Szkolenie uprawnia do samodzielnego wykonywania zabiegu.

Dofinansowanie z Urzędów Pracy
Wszystkie nasze szkolenia lub pakiety różnych szkoleń mogą być finansowanie z Urzędu Pracy. Zapraszamy na bezpłatną konsultację, w celu uzyskania  uzyskać więcej informacji. Wypełniamy wszelkie niezbędne dokumenty i doradzamy jakie szkolenia wybrać, by jak nalepiej były dopasowane do Twoich potrzeb i Urzędu Pracy pod względem finansowania. Chcesz wiedzieć czy Tobie przysługuje dofinansowane? Napisz do nas…. alicja@make-up.pl

Kurs  z depilacji Laser diodowy Light Sheer  
Czas trwania: 4 godziny
Cena szkolenia: 1000zł


Warunkiem przystąpienia do szkolenia jest wybranie terminu i opłacenie pełnej wartości kursu.

Esthetique Alicja Modrzyk
Esthetique Alicja Modrzyk
PKO BP SA oddział 1 w Mosinie
PL 59 1020 4027 0000 1702 1481 5775
Kod BIC (SWIFT) BPKOPLPW
2003-2019 Copyright © Alicja Modrzyk
Wszelkie prawa zastrzeżone
Wróć do spisu treści